خط ویژه: 88507816 (21)98+

روزهای کاری از ساعت 9 الی 16

 

 

سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
ساعت :

سه شنبه, 01 خرداد 777 08:55

موسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

چرا موسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک؟

با توسعه روابط اجتماعی، اقتصادی و شغلی، پیچیدگی های این روابط نیز افزایش می یابد. از این رو قانون برای هر شکلی از روابط قوانین خاصی قرار داده است تا در زمان بروز مشکل با مراجعه به قانون بتوانیم بهترین راه حل مورد رضایت طرفین دعوا را پیدا کنیم. از آنجایی که اطلاع از این قوانین کاری سخت و غیر ممکن است، وکیل، به عنوان دانای کل قوانین می تواند به ما کمک کند. طبق اصل ۳۵ قانون اساسی استفاده از وکیل جزو حقوق اولیه شهروندی محسوب می شود. به موجب این قانون حتی در مواردی که هر یک از طرفین دعوی امکان اخذ وکیل نداشته باشند، باید امکانات مراجعه و برخورداری از وکیل توسط دادگاه برای آنها تعیین شود. یک مؤسسه حقوقی خوب، گروهی از وکلای مجرب را برای ارائه خدمات متنوع به مراجعین محترم گرد آورده است.
چگونه یک وکیل خوب باشیم؟

امروزه وکلای زیادی آماده خدمت رسانی به مردم می باشند. اما آنچه آنها را از یکدیگر متمایز می نماید، میزان تجربه وکلا و میزان مراجعین آنهاست. یک وکیل خبره و باتجربه همواره از طریق صحت کار خود بین مردم مطرح می شود و هیچگاه اقدام به ارائه تبلیغات دروغین نمی نماید.


گروه وکلای مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک

تجربه ۷ ساله مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک و برخورداری از افراد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری، اعتماد مراجعین محترم را در بدو ورود به این مؤسسه به ارمغان می آورد. انجام بیش از ۲۰ هزار ساعت مشاوره با مراجعین، نشان از دقت و حوصله بالای وکلای باتجربه مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک دارد. به صورتی که وجدان کاری در انجام بی عیب و نقص پروژه تا احراز حقوق موکل، اولین و مهمترین اصل کاری وکلای مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک می باشد. از طرفی گردآوری مجموعه ای  از وکلای جوان با انرژی و دقت فوق العاده در کنار وکلای باتجربه، درصد موفقیت پرونده های ارجاعی به این مؤسسه حقوقی را به طور چشمگیری افزایش داده است.  وجود بالغ بر ۱۰۰۰ پروژه موفق در مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک، اثباتی بر این ادعاست.


ارائه انواع خدمات حقوقی

گاه پیش می آید که یک فرد با چندین مشکل در هم پیچیده مواجه می شود. طلاق هایی که بحث اموال اشتراکی در آنها مطرح است، امور حقوقی و کیفری مرتبط به یکدیگر و ….، لزوم وجود منبعی آگاه، قابل اعتماد و جامع در زمینه امور حقوقی را مشخص می کند. مؤسسه حقوقی عدالت آیین فرتاک با بهره گیری از وکلای خبره پایه یک دادگستری، امکان ارائه مشاوره های لازم در انواع زمینه های خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری را برای مراجعین محترم فراهم نموده و موکلین خود را تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کمترین زمان و با کمترین مشغولیت طرفین دعوی، همراهی می کند.

خواندن 554 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 30 شهریور 1398 12:57
محتوای بیشتر در این بخش: سیاست حریم شخصی »

موسسه عدالت آیین فــرتاک

ما در موسسـه حقوقــی و داوری عدالت آیین فــرتاک برآنیم تا با بهره منــدی از وکیل تخصصـی در هر زمینه، همــوطنان عزیز را در کلیه
امور حقوقــی و قــراردادهای تجاری یاری رسانیــم.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان خرمشهر، بین خیابان عربعلی و عشقیار، پلاک 87، واحد 1

تلفن: 88507816 (21)98+

تلفن: 6611227 (772)44+

واتس اپ: 09352525995

اینستاگرام: Simorghparvas

ایمیل: info [at] fartaklaw [dot] com